O blogu

W momencie kiedy postanowiłam stworzyć Portal Biznesu Mody uświadomiłam sobie, że właśnie mijają 3 lata od kiedy założyłam własną markę odzieżową Favillier, unikalne chusty z autorską zapinką skórkową. Trzy najfajniejsze a tym samym najbardziej intensywne i inspirujące lata, która przewróciły mój świat do góry nogami i totalnie powaliły system. Dlaczego portal?

Przez 3 ostatnie lata, udało mi się stworzyć małe imperium odzieżowe, całkowicie bez doświadczenia i pojęcia o prowadzeniu biznesu. Pewnie gdybym wtedy wiedziała ile błędów popełnię i nieprzemyślanych decyzji podejmę – nigdy bym się na to nie zdecydowała. A jednak było warto. Dodatkowo po serii zdarzeń jakie miały miejsce w moim życiu oraz po tragedii, która odebrała mi wszystko co dotychczas zbudowałam, znalazłam w sobie siłę i odwagę, żeby to wszystko od nowa odbudować. I wtedy poczułam silną potrzebę stworzenia miejsca, w którym będę mogła dzielić się ze światem moimi doświadczeniami, przemyśleniami i wskazówkami na temat budowania własnej marki fashion i stawiania pierwszych kroków w biznesie modowych.

Dlatego jeśli myślałaś kiedykolwiek o założeniu własnej marki odzieżowej (zakładam, że tak skoro trafiłaś na mój blog) masz niepowtarzalną okazję i możliwość stworzyć swoją własną markę fashion razem ze mną. Poprowadzę Cię krok po kroku do zbudowania własnego imperium odzieżowego i pokaże jakie to może być fajne i dochodowe zajęcie. Bez teoretycznych dyrdymałów, bez suchej definicji i bez zbędnej ściemy.

Osobiście najszybciej uczyłam się i inspirowałam na przykładach z „życia wziętych”, dlatego wierzę, że na przykładzie mojej marki zainspiruję też Ciebie do podjęcia działań w stronę realizacji marzeń o zbudowaniu własnego imperium modowego. Stworzyłam ten portal, żeby móc dzielić się z Tobą swoimi doświadczeniami i wiedzą jaką zdobyłam tworząc i wprowadzając na rynek własną markę odzieżową, pokazać Ci od kulis jak wygląda prowadzenie własnej działalności modowej i zainspirować Cię do podjęcia swoich pierwszych kroków w świecie biznesu fashion.

 

 

autor_2

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s