O Blogu

W momencie kiedy postanowiłam stworzyć Portal Biznesu Mody uświadomiłam sobie, że właśnie mijają 3 lata od kiedy założyłam własną markę modową Favillier , unikalne chusty z autorską zapinką skórkową. Trzy najfajniejsze a tym samym najbardziej intensywne i inspirujące lata, która przewróciły mój świat do góry nogami i totalnie powaliły system.

Dlaczego portal?

Ponieważ po serii zdarzeń jakie miały miejsce w moim życiu oraz po tragedii, która odebrała mi wszystko co dotychczas zbudowałam, ostatecznie znalazłam w sobie siłę i odwagę, żeby to wszystko od nowa odbudować. I wtedy poczułam silną potrzebę stworzenia miejsca, w którym będę mogła dzielić się ze światem moimi doświadczeniami, przemyśleniami i wskazówkami na temat budowania własnej marki fashion i stawiania pierwszych kroków w biznesie modowych.

 

„Ten jest mądry prawdziwie, kto uczy się na błędach innych…”

Przez 3 ostatnie lata, udało mi się stworzyć małe imperium odzieżowe, całkowicie bez doświadczenia i pojęcia o prowadzeniu biznesu. Pewnie gdybym wtedy wiedziała ile błędów popełnię i nieprzemyślanych decyzji podejmę – nigdy bym się na to nie zdecydowała. Dziś, stawiam firmę praktycznie od nowa, ale za to bogatsza o doświadczenia z ostatnich lat, rozsądniejsza o świadomość popełnionych błędów i mądrzejsza o odbyte szkolenia.

Dlatego jeśli myślałaś kiedykolwiek o założeniu własnej marki odzieżowej (zakładam, że tak skoro trafiłaś na mój blog) masz niepowtarzalną okazję i możliwość stworzyć swoją własną markę fashion razem ze mną. Poprowadzę Cię krok po kroku do zbudowania własnego imperium odzieżowego i pokaże jakie to może być fajne i dochodowe zajęcie. Bez teoretycznych dyrdymałów, bez suchej definicji i bez zbędnej ściemy.

Ponieważ połowa mojej rodziny, ze strony męża Włocha to makaroniarze, a druga połowa zakochana w ziemniakach, zawieszona jestem pomiędzy dwoma światami. Z chęcią pokażę Ci jak, dzięki budowaniu marki osobistej, mogę pozwolić sobie na mieszkanie  w mojej ukochanej Toskanii przez ponad 4 miesiące w roku.

Osobiście najszybciej uczyłam się i inspirowałam na przykładach z „życia wziętych”, dlatego wierzę, że na przykładzie mojej marki Favillier zainspiruję też Ciebie do podjęcia działań w stronę realizacji marzeń o zbudowaniu własnego imperium modowego. Stworzyłam ten portal, żeby móc dzielić się z Tobą swoimi doświadczeniami i wiedzą jaką zdobyłam tworząc i wprowadzając na rynek własną markę odzieżową, pokazać Ci od kulis jak wygląda prowadzenie własnej działalności modowej i zainspirować Cię do podjęcia swoich pierwszych kroków w świecie biznesu fashion.

 

autor_2