Przerwa sprzedażowa w Favillier

Nie ukrywam, że ze względu na sezonowość produktu Favillier i intensywność sprzedaży, okres zimowy to dla mnie czas ciężkiej i wzmożonej pracy. W grudniu zeszłego roku doszła jeszcze osobista tragedia, która oczywiście i niestety ma nadal ciąg dalszy w swoich konsekwencjach. Buduje firmę od nowa chociaż dotychczas wmawiałam sobie, że od zera…

Być może pożar zabrał mi pracownię, sprzęty, maszyny i materiały, ale nie zabrał mi zdołał mi odebrać doświadczenia jakie zdobyłam przez ostatnie 3 lata pracy nad moją własną marką odzieżową. Buduję moje małe imperium od nowa ale nie od zera…bo z bagażem ogromnego doświadczenia, świadomością popełnionych błędów i milionem pomysłów jak zrobić to jeszcze lepiej.

Robię wszystko co w mojej mocy, żeby z nową kolekcją i nowym modelem sprzedaży powrócić od października. A od połowy sierpnia chciałabym pokazać Wam pierwsze wzory i podzielić się z Wami kulisami powstawania nowej kolekcji.

A dlaczego portal? Ponieważ już od dawna myślałam o własnym blogu ale nie do końca wiedziałam o czym miałabym pisać. Blogów typowo modowych i okołomodowych jest na rynku dość dużo a ja nie do końca się w tym odnajduję. Również blogów specjalistycznych prowadzonych naprawdę świetnie przez wykwalifikowanych coachów i trenerów biznesu można znaleźć w sieci sporo, więc ten kierunek też odpadał. I wtedy pomyślałam o portal biznesu mody, dla osób które dopiero myślą o założeniu własnej marki fashion lub są w trakcie jej rozwijania. Przecież sama od 3 lat prowadzę Favillier, sama wszystko zbudowałam i chociaż uwierz mi na początku wcale nie było mi łatwo. Dlatego chętnie podzielę się z Wami moimi doświadczeniem tutaj. Nie jestem coachem, więc nie będzie zbędnej teorii. Nie jestem bloggerką więc z pewnością nie będzie super profesjonalny i doskonały ale będzie autentyczny, praktyczny i napisany po ludzku. Zbudowałam moje małe imperium bez znajomości biznesu, bez biznes planu i bez strategii marketingowej. Teraz nie popełniłabym wielu błędów, o których wtedy nie miałam nawet pojęcia. Dlatego jeśli rozwijasz lub myślałaś kiedykolwiek o założeniu własnej marki modowej… Nie wiesz jak zacząć i obawiasz się czy podejmujesz właściwe decyzje… chcesz dowiedzieć się więcej na temat zakładania własnej marki odzieżowej, koniecznie zaglądaj na portal regularnie, bo mam dla Ciebie dawkę inspirujących i praktycznych porad biznesowych. Chętnie poprowadzę Cię krok po kroku do zbudowania własnego imperium odzieżowego i pokaże jakie to może być fajne i dochodowe zajęcie.

autor_2

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s